Rodinné oslavy na klíč


Hledáte vhodný prostor pro dětskou narozeninovou párty, oslavu Silvestra, či jinou rodinnou oslavu s dětmi? Vadí vám nedostatek soukromí při oslavě ve veřejných dětských hernách, nebo vám chybí zahrada na garden party? Dokážete ocenit nadstandardní kvalitu vybavení prostorů a rádi si připlatíte za soukromí?

Naše kouzelná dětská herna a soukromá zahrada v Centru Oskar vytváří prostor pro uzavřené rodinné oslavy. Herna pro indoor party je vybavena zajímavým nábytkem, originálními dekoracemi, spoustou nádherných hraček a multisenzorickou tělocvičnou. Zahrada pro outdoor party je vybavena bazénem, pískovištěm, trampolínou, nafukovacím skákacím hradem, zahradním domečkem, skluzavkou, houpačkami, řetízkovým kolotočem, ping pong stolem a grilem.

Herna i zahrada jsou přístupné pro uzavřenou oslavu v sobotu a v neděli v čase 14:00-19:00. Pro oslavu Silvestra je herna přístupná 31.12.2024 v čase 9:00-19:00 a na úpravě otevírací doby se lze individuálně domluvit!

Za příplatek vám rádi zajistíme celou oslavu na klíč! Postaráme se o catering včetně dortu a candy baru, fotografa, kameramana, vizážistu (make-up i účes), květinovou a balónkovou výzdobu, obsluhu i animační program pro děti na 2 hodiny. Šaty si můžete zapůjčit z naši půjčovny, která nabízí přes 50 modelů.

K ceně pronájmu 5.000 Kč za narozeninovou indoor, nebo outdoor party, se účtuje vratná kauce 5.000 Kč, která se vrací po úklidu herny, nebo zahrady. K ceně pronájmu 10.000 Kč za oslavu Silvestra, se účtuje vratná kauce 5.000 Kč, která se vrací po úklidu herny.

Sledujte nás na facebooku, nebo instagramu, ať vám neunikne žádná novinka!

Ceník pronájmu

© 2021 Centrum OSKAR, Lidická 49, 602 00 Brno
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!