Fotoateliér - Christmas


Centrum Oskar představuje vánoční fotoscénu pro rok 2022, tento krát v oblíbeném BOHO stylu s originálním stromečkem z pampa trávy. Pro vánoční focení bude fotoateliér přístupný do 18.12. Vánoční rodinnou atmosféru u nás můžete zachytit se svým vlastním oblíbeným fotografem, nebo můžete využít služeb našich 3 partnerských fotografů. Fotoateliér si můžete pronajmout i jako fotograf. Pro ty z vás, kteří si chtějí nafotit vánoční fotky sami, nabízíme možnost pronájmu samotného ateliéru bez fotografa.

Na požádání vám rádi zajistíme naše partnerské vizážisty pro váš dokonalý make up i účes. Šaty si můžete dopředu vyzkoušet a zapůjčit z naší půjčovnyNa oblečení se nejlépe hodí bílá, zelená, béžová, pudrově růžová, zlatá. Pěkná je také modrá s bílou, červená s bílou, či flitry. 

Přijďte prosím včas! Po vás je další rodina a nelze prodlužovat dobu focení o čas vašeho zpoždění. Do fotoateliéru se vstupuje přímo na backstage, proto vás můžeme pustit dovnitř až v čase vašeho focení! Pokud potřebujete větší přípravu, doporučujeme rezervovat si 2 časové 30 min. bloky. Děti mějte nejlépe už převlečené a pokud mají své oblíbené hračky, klidně je vezměte s sebou.

V rezervaci prosím uveďte požadavek na termín, čas, případně fotografa, vizážistu a zapůjčení šatů pro vaše focení! Po obdržení rezervace vás zkontaktujeme pro upřesnění potřebných detailů a zaplacení.

Pronájem fotoateliéru pro fotografy

Pronájem je možný na min. 1 časový blok - 4 hodiny. Časové bloky: VYPRODÁNO

Na požádání vám rádi poskytneme video a fotky naši vánoční fotoscény, nebo zpřístupníme fotoateliér k nafocení vlastních fotek.

Cena pronájmu je 4 000 Kč za 1 časový blok. Po rezervaci termínu přes náš rezervační systém vám vystavíme fakturu, která je splatná do 2 dnů od vystavení. Po zaplacení faktury nelze měnit ani zrušit rezervovaný termín focení.

Pronájem fotoateliéru pro jednotlivce s vlastním fotografem

Termíny focení: VYPRODÁNO

Cena pronájmu je 500 Kč/30 minut. Po rezervaci termínu přes náš rezervační systém vám vystavíme fakturu, která je splatná do 2 dnů od vystavení. Po zaplacení faktury nelze měnit ani zrušit rezervovaný termín focení.

Pronájem fotoateliéru pro jednotlivce bez fotografa

Termíny focení: VYPRODÁNO

Cena pronájmu je 500 Kč/30 minut. Po rezervaci termínu přes náš rezervační systém vám vystavíme fakturu, která je splatná do 2 dnů od vystavení. Po zaplacení faktury nelze měnit ani zrušit rezervovaný termín focení.

Pronájem fotoateliéru pro jednotlivce s našimi partnerskými fotografy

Cena vánočního focení (30 minut) je od 1 800 Kč, dle vybraného fotografa, za 5 finálních upravených fotek včetně pronájmu fotoateliéru. Cena každé další upravené fotky navíc je od 150 Kč dle vybraného fotografa. Po rezervaci termínu přes náš rezervační systém vám vystavíme fakturu na částku 500 Kč za pronájem fotoateliéru, která je splatná do 2 dnů od vystavení. Po zaplacení faktury nelze měnit ani zrušit rezervovaný termín focení. Následně vás zkontaktuje vybraný fotograf a vystaví vám fakturu na nevratnou zálohu 500 Kč za focení.

Fotografka Lucie - vánoční focení za cenu 1 800 Kč, každá další upravená fotka navíc 150 Kč. Termíny focení: VYPRODÁNO  fotogalerie.

Fotograf Vlado - vánoční focení za cenu 2 500 Kč, každá další upravená fotka navíc 200 Kč. Termíny focení: VYPRODÁNO fotogalerie.

Fotografka Marleen - vánoční focení za cenu 3 400 Kč, každá další upravená fotka navíc 300 Kč. Termíny focení: VYPRODÁNO fotogalerie

Sledujte nás na facebooku, nebo instagramu, ať vám neunikne žádná novinka!

© 2021 Centrum OSKAR, Lidická 49, 602 00 Brno
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!