Reference 

Všechny níže uvedené i mnoho dalších referencí na Dětskou skupinu Oskárek, fotoateliér, oslavy a psychoterapie naleznete v originálu na naši face book stránce Centrum OSKAR v záložce Hodnocení


Veronika Dirdová Bikárová

Dětská skupina Oskárek

Centrum Oskar je to nejlepší místo, jaké naše dcera mohlo potkat. Letos už bude slavit své 6 narozeniny, od jejich tří let střídáme školky, s prominutím jak ponožky, dcera nikde nebyla spokojená a hlavně nikde nevydržela déle než 3 hodiny denně. Každé loučení byl velký problém, bohužel i během celého dne nám dcera ve školce plakala, byl to stres pro mě i pro ni. Dcera začala navštěvovat centrum Oscar v květnu, za necelé dva měsíce se dcera naučila spoustu nových věcí, a co je hlavní ve školce se ji moc líbí, přístup k dětem ve školičce je nad moje očekávání, zkrátka je to, to nejlepší co nás mohlo potkat. Každému kdo chce pro své dítě to nejlepší, sto procentně doporučuji centrum Oscar.

Sylvie Bajgarová

Dětská skupina Oskárek

Centrum OSKAR, ktere denne navstevuje nase dcerka, je centrem, kde se ji vzdy dostane lasky, pochopeni, respektu, podpory a objeti. V teto detske skupince si muzete byt jisti, ze rozhodne nikdo nebude vase detatko chtit zlomit aby poslouchalo - naopak! Zde pro nej bude nachystana otevrena naruc plna trpelivosti a ferove jednani s nami - rodici. Majitelka Ingi, spolecne se svym tymem chuv, skladajici se z Nikolky a Terezky, dava do sve prace 200% a vy si muzete byt jisti, ze je vase detatko v tech nejlepsich rukou. Vedomi, ze moje dite prijimaji a bez vyhrad maji radi i jinde nez doma, je vic, nez jsem si kdy mohla prat. Mozna si rikate, ze to neni mozne, ze takle to ve "skolkach" nefunguje. Prijdte to zkusit!

Klára Odehnalová

Dětská skupina Oskárek

Napadají mne desítky superlativ, kterými školičku a úžasný kolektiv v čele s neuvěřitelnou Ingi popsat... ale nevyjádřím tím zdaleka naši radost a nadšení, které prožíváme s Kristiankem, od té doby co Oskarka navštěvuje... Je to naprosto ojedinělý projekt, který si pro své dítě musí přát každý rodič. Jak říká můj oblíbený autor "Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje". Tady si na to pamatují všichni. Děti jsou vedeny laskavým a milujícím způsobem, který se nedá naučit, s tím se člověk rodí... Moc děkujeme Ingi, že můžeme být součástí! Klara a Honza

Veronika Mokrišová

Dětská skupina Oskárek

Školička Oscar je nádherné miesto plné lásky a porozumenia. Prišla som so synom (3r) ktorý nerozprával, odmietal kontakt s inými deťmi, bolo pre neho ťažké sa zaradiť a byť bez mamy. Po pár mesiacoch v školičke je z neho úplné nový chlapec - chce malovať, jazdí na kole a ústa sa mu nezavrú . Vďaka trpezlivej práce Ingi a ostatných dievčat v kolektíve sme prešli na úplne iný level. Oceňujem extra individuálny prístup, láskavú náruč, ochotu riešiť akékoľvek situácie. Program plný aktivít o ktorých sa v iných škôlkach asi ani nepremýšla. To, že je to v krásnom prostredí je už len čerešnička na torte. A aby som nezabudla , veľmi si cením aké kamarátske vzťahy sa medzi nami s Ingi a ostatnými mamičkami tvoria.

Magdalena Ondráčková

Dětská skupina Oskárek

Centrum Oskar je nejkrásnější a nejpozitivnější místo pro děti, které jsem kdy viděla. Je krásné světlým prostorem, krásnými hračkami, perfektním vybavením a duší. Je to místo, které dýchá a má pozitivní energii. Je to místo, kde jsou děti taky lidi. Je to místo, kde se naslouchá rodičům i dětem. Děti tu jsou samy sebou a nemusí se ničeho bát. Ingi, paní majitelka, má ke každému dítěti velmi individuální přístup. Stará se o jejich duševní, mentální i fyzický rozvoj. Vše velmi dobře a kamarádsky komunikuje s rodiči Náš syn je velmi energický a v této školičce se může pořádně vyřádit. Školička má velmi perfektně vybavenou tělocvičnu, takže syn do ní hned po ránu může vběhnout a řádně upustit páru. Je velmi nadšený z tenisu, golfu a gymnastiky. Taky z toho, že v rámci školičky mají kroužek, kde může jezdit na kole a koloběžce. Ale nejen to. Ve školičce vedou děti k hudbě, tanci, učí se anglicky, učí děti kladnému vztahu ke zvířátkům, přírodě a životnímu prostředí. Jako maminka musím říct, že jsem šťastná, že náš syn může být součástí něčeho tak krásného. Ingi, ze srdce ti děkujeme!

Žaneta Hudcová

Dětská skupina Oskárek

Centrum Oskar..jak už napovídá název "Oskar" "slunce" … je pro nás opravdu slunce na duši, když vidíme nadšení naší Vivienky. Bylo to nejlepší rozhodnutí a všem maminkám doporučuji, protože lepší péči o svoje zlatíčka nenajdete! Překrásné prostředí a zábava, kterou každý den děti mají je úžasná a naplňující, až si někdy řikám že bych tam s dětičkama nejradši byla také. Nic není pro maminky víc než když vidí šťastné svoje dítě a tady se to opravdu děje... žádný pláč jako se nám v předešlé školce stalo, ale jen radost a těšení se na další den. Paní majitelka je inspirací pro spoustu maminek a věříme jí na milion procent a o tom je Centrum Oskar! (místo plné lásky a důvěry). Děkujeme za péči holky!

Netka Ruzhdiu

Dětská skupina Oskárek

Amazing staff with so much heart and caring mindset. It's wonderful seeing our daughter get excited about going to OSKAR . The teachers really make an effort to engage the kids and develop them in a very individualised way.Ingi is really committed to providing a safe, fun, and loving environment and we're very thankful to Ingi and the whole team at Centrum Oskar.

Yveta Škorpíková

Dětská skupina Oskárek

Centrum Oskar nám změnilo život. Člověk se tam cítí krásně od první chvíle, kdy tam vkročí. Krásné světlé prostory, moderní vybavení, smysluplné hračky a cvičební náčiní. Tím to ale jen začíná! Nástup syna do školky jsme řešili už nějakou dobu. Zažili jsme i nepovedený pokus o nástup do školky. Nebrala jsem na lehkou váhu s kým a jak bude moje dítě trávit své dny. Hledala jsem pro něj to správné místo a setkala se i reakcemi jako "Tak ho priveďte, bude mi taky prostě měsíc řvát a pak si zvykne". Opravdu se tohle dneska může dít?! V Centru Oskar byl přístup naprosto odlišný. Lidský, vstřícný a plný podpory pro celou rodinu. Je to místo, kde se může dítě cítit jako ve svém druhém domově. Jak jsem to všechno zjistila? Trávila jsem tady se synem a malou dcerkou (bylo mi umožněno ji brát s sebou) 3 týdny. Adaptace byla pozvolná, přesně na míru každému dítěti. Konzultovali jsme každý další krok s citem a ohledem na potřeby našeho školkáčka. Po této době jsem si byla jistá, že můžu syna svěřit do péče Centra Oskar. Prostředí, program a kolektiv znal. Na konci (nebo tedy na začátku) cesty máme doma kluka, který se každým dnem ve školce může dobře bavit a ví, že za své pocity se nemusí stydět. Učí se fungovat v kolektivu kamarádů. Program je více než pestrý. Každý den se aktivity liší. Děti se zdokonalují všestranně. Mohou si do školičky brát kolo/odrážedlo. Učí se hrát na hudební nástroj, mají lekce tenisu, golfu, gymnastiky... Kroužky jsou vedené profesionálními lektory. Ušetříme čas a energii, které bychom věnovali, kdyby syn po školce někam docházel. Účast na aktivitách je dobrovolná, děti nejsou nikam tlačeny a berou si ze všeho tolik, kolik právě v tu chvíli jsou schopny pojmout. Úžasný je i velice individuální přístup ke všem dětem - na celkem 12 dětí jsou tu 3 chůvy, díky tomu se můžou dětem opravdu maximálně věnovat. Zároveň se v celé školce uplatňuje respektující princip inspirovaný výchovným přístupem Nevýchova, který je nám velmi blízký. Možná to všechno zní až moc dobře, ale někdy se věci prostě podaří. A tady se to, podle mého názoru, opravdu podařilo. Není nic lepšího než vědomí, že moje dítě je vedeno k tomu, aby z něj vyrostl slušný, vnímavý, pevný, schopný a sebevědomý člověk. Děkuji!

Ilona Hrbáčková

Dětská skupina Oskárek

Osobně jsem navštívila centrum a poznala paní majitelku. Ingi se věnuje každému dítěti po všech stránkách a respektuje jeho psychomotorický, kognitivní vývoj a jeho potřeby. Zajímám se o senzorickou integraci, Ingi si zjistila více o mé praxi, nelenila a navštívila mé Studio Ilony Hrbáčkové. Věřím, že získané poznatky pomohou ještě více rozvíjet děti. Děkuji, Ingi, že pomáháš dětem být vědomými. A z těchto dětí budou jednou sebevědomí, dospělí lidé.

Marleen Dulce

Fotoateliér

Jako fotografka bych moc ráda doporučila Centrum Oskar ostatním fotografům na focení. Prostory se hodí pro těhotenské, párové či rodinné focení. Letošní vánoční výzdoba je naprosto skvělá a oceňuji přístup v organizaci a komunikaci. Děkuji, ráda se budu vracet na focení. Fotografka Marleen

Roman Novotný

Psychoterapie

Pokud někdo z lidiček potřebuje odpovědi na své otázky, které ho trápí, tak jako mě mé pochopení v oblasti vztahu, které jsem prožil, tak tahle terapie je naprosto unikátní, nejen že si odpovíte na otázky s Inginou pomocí sami, ale zůčastníte se terapie i jako nezávislý pozorovatel sám sebe. Byl to neskutečný zážitek a všem vřele, opravdu vřele doporučuji. Já osobně budu rád za jakoukoli spolupráci s touhle nádhernou bytostí i do budoucna. Tahle terapie Vám dá odpovědi na Vaše otázky, naučí Vás jak se zbavit problémů, které sebou nesete v životě, a o kterých si myslíme, že nejdou vyřešit. Jsem velice rád, že Ingi vstoupila do mého života.

Věra Verešová

Oslava

Jednoduše nejkrásnější místo pro narozeninovou oslavu. Úžasný prostor lahodící oku i duši. Barevně sladěný, vybavený snad vším myslitelným, přesto nezahlcený, naopak příjemný a útulný. Se zázemím a veškerým potřebným vybavením. Nenarazili jsme na nic, co by nám scházelo. Hračky všeho druhu, pro kluky i holky, v perfektním stavu, vkusné a s pečlivostí vybrané. Pohodová domluva s Ingi (paní majitelkou) i paní manažerkou, vždy milé, ochotné a vstřícné. Oceňuji pohodlný prostor i pro dospělé účastníky, kteří si mohou popovídat stranou, přesto se neocitnou mimo dění a neztratí děti z dohledu. Spokojeni jsme byli nejen my, ale i všichni účastníci oslavy. Mnozí se inspirovali krásnými hračkami a chtějí si je také pořídit. Jiní se chlubí fotkami dále a sklízí samou chválu. Děti si báječně užily. Syn se na oslavu těšil od chvíle, kdy nám Ingi umožnila si prostor prohlédnout. Jsme rádi, že jsme objevili možnost pronájmu Centra Oskar, je radost prohlížet fotky z takovéto oslavy. Děkujeme. Ingi neklade laťku vysoko, ale nejvýš.

Pavlína Vejmolová

Oslava

V Centru Oskar jsme pro dcerku uspořádali narozeninovou oslavu . Managerka s majitelkou pro nás zařídili vše, co jsme si přáli, včetně nádherně zdobeného a chutného veganského občerstvení, výzdoby, dekorací a zábavního programu pro děti. Vše podle našich představ a přání. Velmi oceňuji, celkovou komunikaci a zájem o naše potřeby. Prostředí je krásné, nejhezčí hračky na trhu, vše udělané tak, aby bylo nejen funkční, ale také velmi fotogenické. Je cítit, že majitelce na všem velmi záleží a má centrum/školičku jako svoji srdcovou záležitost. V centru nechybí naprosto nic k tomu si narozeniny užít na 200% a vytvořit svému dítěti i všem hostům nezapomenutelný zážitek. Dávám 5 z 5 hvězdiček a přála bych si, abyste byli inspirací i pro další centra a školičky. Moc děkujeme!

Barbora Bartlová

Psychoterapie

Ingi jsem poprvé (celkem 2 krát) navštívila před měsícem kvůli problémům ve vztahu. Dokázala mi pomoct rozklíčovat co je za problém a dodala mi potřebnou odvahu k řešení těchto problémů. Od poslední návštěvy se můj život otočil o 180 stupňů! Samozřejmě k lepšímu! ;) A tímto zároveň děkuji!

Dominika Younes

Fotoateliér

Moc děkujeme za krásné fotky. Precizně odvedená práce od začátku až do konce. A nádherné prostředí.  

Ludmila Ropková

Fotoateliér

Byli jsme zde fotit vánoční fotky a můžu říct, že opravdu krásné prostředí. Naprostá spokojenost.

Barbara Moravcová

Oslava

Centrum Oskar je skvělé místo pro pořádání akcí! Nedávno jsme tu měli oslavu prvních narozenin dcerky, kterou si děti náramně užili. Prostory jsou nádherné, plné krásných hraček a skvělá tělocvična děti dokonale unavila. Navíc, ochota Ingy nám byla nesmírně nápomocna - pomohla nám splnit všechna přáních ohledně naší oslavy.

Nicol Dytrych

Fotoateliér

Krásné prostředí, skvělá domluva, super spolupráce. Děkuji, že jsem mohla být součástí a těším se na příště!

Magda Veselková

Psychoterapie

Terapií s Ingi si vždycky moc užijí. Je skutečná profesionalka, její citlivost, vnímavost vůči člověku je úžasná. Jsem s ní v téhle oblasti v kontaktu již 7 let a dodnes ji můžu jen děkovat a být ji vděčná za její pomoc a přístup. Díky za Tebe!

Barbora Bartlová

Fotoateliér

Využila jsem fotoateliéru Oskar na těhotenské focení a i přes to, že jsem se popravdě na focení moc netěšila a byla jsem z něj nervózní, tak mě nadchla pohodová atmosféra, díky které jsem se uvolnila. Plus tedy k focení jsou nachystané luxusní a krásné dekorace a rekvizity.

Michaela Ryvolová

Psychoterapie

Ať už člověk řeší v životě ruzne situace a nebo potřebuje jen poznat sám sebe, tohle je člověk, který umí otevřít oči, ale co je krasné, nechá nás, abychom na to přišli sami. Vždy máme možnost výběru, jen to někdy nevidíme... a tato skvělá osoba má ten neskutečný dar, nám ty cestičky ukázat... Pokud mohu někomu pomoci se rozhodnout, pokud někdo váhá, jestli mu to pomůže, tak není nad čím, děláme to především pro sebe. A Ingi obrovský dík!

Jana Hrabě

Psychoterapie

Milá Ingi, chtěla bych ti tímto poděkovat za tvoji terapii. Použiji tvá slova co jsi říkala na prvním sezení, budeš litovat, že jsi za mnou nepřišla již dříve. Je to pravda, už jsem mohla dávno žít mnohem šťastnější a spokojenější. Jsem ráda, že jsme tě poslechla, když jsem se na tebe obrátila s prosbou o pomoc. Díky tobě teď vím, že se dá žít s křídly J a vše má své vysvětlení. Upřímně děkuji za to, co jsi mě naučila. Hlavně bych chtěla vzkázat všem, kteří mají nějaký problém a chtějí jej řešit- na nic nečekejte, život je příliš krátký na to, aby jste byli nešťastní a nečekejte, tak dlouho jako já.

© 2021 Centrum OSKAR, Lidická 49, 602 00 Brno
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!