O nás 


Ahoj milí rodiče,

jmenuji se Ingrid (45), ale všichni mi říkají Ingi a vítám vás na stránce Centra Oskar!

Každou společnost podle mě tvoří lidé, kteří ji vedou. Proto pokud se chcete dozvědět něco o filozofii Centra Oskar, dozvíte se zde především něco o mně.

Už od své puberty jsem tvrdila, že nikdy v životě nebudu chtít 3 věci: psa, svatbu a děti! Do 35 let jsem se soustředila na budování své kariéry business kouče. A dívejte, jak jsem nakonec dopadla - jsem šťastně vdaná, mám úžasnou dcerku Elišku (6), roztomilého mopsíka Hectora i kocourka Bruna a vedu centrum pro děti i rodiče. Jsem moc vděčná za uvědomění, ke kterému jsem nakonec došla, že největší kariérou v životě ženy je kariéra matky!

Změna v mých životních hodnotách a prioritách nastala, když jsem prošla v psychoterapii kompletní duševní očistou a transformací, ale o tom se dozvíte více zde.

Už 10 let pracuji jako certifikovaný terapeut NLP (Neuro-Linguistic Psychotherapy) se zaměřením i na děti. Moc dobře si i díky tomu uvědomuji, že v prvních 6 letech života se buduje a formuje charakter i sebedůvěra dětí a ty pak rozhodují o jejich i naší budoucnosti! Proto jsme se s manželem už před početím Elišky domluvili na jejím individuálním vzdělávání (homeschooling), prostě, že jí budu učit já sama min. prvních 6 let.

Díky pochopení, lásce a vzájemnému respektu máme doma malého parťáka, s kterým táhneme za 1 provaz a který mě před usnutím hladí po tváři se slovy: "Mami, ty jsi moje největší a nejlepší kamarádka na světě, moc tě miluji."

Z důvodu socializace své dcerky jsem otevřela Dětskou skupinu Oskárek a vytvořila pro ní a jejich 11 kamarádů láskyplné, chápající a respektující prostředí. Obklopila jsem se odborníky na fyzický, mentální i duševní rozvoj a každodenní progres dětí je doslova dech beroucí!

Centrum Oskar slouží přes týden jako školička pro děti a psychoterapeutická poradna pro rodiče i děti. Přes víkend je to prostor k pronájmu na rodinné oslavy, nebo rodinné focení.

Naším cílem je poskytnout pochopení, podporu a maximální péči dětem i každému, kdo nabral odvahu stát se rodičem! O tom jak se nám daří tento cíl naplňovat se dozvíte z našich referencí zde.

Těšíme se na vás i vaše děti!

S láskou Ingi za Centrum Oskar.

© 2021 Centrum OSKAR, Lidická 49, 602 00 Brno
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!