Rodinné oslavy na klíč


Hledáte vhodný prostor pro dětskou narozeninovou párty, oslavu Silvestra, či jinou rodinnou oslavu s dětmi? Vadí vám nedostatek soukromí při oslavě ve veřejných dětských hernách, nebo vám chybí zahrada na garden party? Dokážete ocenit nadstandardní kvalitu vybavení prostorů a rádi si připlatíte za soukromí?

Naše kouzelná dětská herna a soukromá zahrada v Centru Oskar vytváří prostor pro uzavřené rodinné oslavy. Herna pro indoor party je vybavena zajímavým nábytkem, originálními dekoracemi, spoustou nádherných hraček a multisenzorickou tělocvičnou. Zahrada pro outdoor party je vybavena bazénem, pískovištěm, trampolínou, nafukovacím skákacím hradem, zahradním domečkem, skluzavkou, houpačkami, ping pong stolem a grilem. V případě indoor i outdoor party je k využití komplet gastro příslušenství.

Herna i zahrada jsou přístupné pro uzavřenou oslavu v sobotu a v neděli v čase 14:00-19:00. Pro oslavu Silvestra je herna přístupná 31.12.2024 v čase 9:00-19:00 a na úpravě otevírací doby se lze individuálně domluvit!

Za příplatek vám rádi zajistíme celou oslavu na klíč! Postaráme se o catering včetně dortu a candy baru, fotografa, kameramana, vizážistu (make-up i účes), květinovou a balónkovou výzdobu, obsluhu i animační program pro děti na 2 hodiny. Šaty si můžete zapůjčit z naši půjčovny, která nabízí přes 50 modelů.

K ceně pronájmu 5.000 Kč za narozeninovou indoor, nebo outdoor party, se účtuje vratná kauce 5.000 Kč, která se vrací po úklidu herny, nebo zahrady. K ceně pronájmu 8.000 Kč za oslavu Silvestra, se účtuje vratná kauce 5.000 Kč, která se vrací po úklidu herny.

Sledujte nás na facebooku, nebo instagramu, ať vám neunikne žádná novinka!

© 2021 Centrum OSKAR, Lidická 49, 602 00 Brno
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!