Dětská skupina Oskárek


Hledáte školku a kroužky pro své děti? V dětské skupině Oskárek naleznete obojí! Výjimečný a individuální přístup ke kvalitní výchově (1 chůva na 4 děti) i zajištění aktivit pro komplexní rozvoj vašich dětí - tenis, golf, gymnastika, jóga, plavání, výuka AJ, výuka hry na hudební nástroje, zpěv, tanec, tvořivá dílna, divadlo, canisterapie, hipoterapie…

Dětská skupina Oskárek s respektujícím přístupem a kroužky je pro 12 dětí ve věku 2-6 let s otevírací dobou pondělí-pátek 7:30-16:30. V případě potřeby jsme schopni zajistit navíc i kvalitní doplňkové hlídání v čase 16:30-19:00 za cenu 200 Kč/hodina. 

O děti pečujeme celoročně, takže i přes letní prázdniny! Nové děti nabíráme i v průběhu školního roku. V rámci adaptace můžete se svými dětmi v naši školičce pobýt jak dlouho bude potřeba!

O děti pečují 3 sympatické chůvy s pedagogickým vzděláním, nebo odbornou kvalifikací Chůva pro děti v dětské skupině. Všechny chůvy jsou ve výborné fyzické kondici, plné lásky, trpělivosti a respektujícího přístupu k dětem. Věříme totiž, že pochopení, láska a respekt jsou klíčem ke každému srdíčku! 

V ceně vzdělávání je mimo jiné zahrnuta i výuka anglického jazyka, tenisová a golfová příprava, výuka hry na hudební nástroje, canisterapie, hipoterapie, lekce gymnastiky, jógy, tance a další aktivity. Za příplatek 175 Kč/den vašim dětem rádi zajistíme veganské stravování bez cukru (dopolední svačina, oběd, odpolední svačina).

Denní harmonogram dětské skupiny: 

7:30-8:30 Příchod dětí a volná hra
8:30-12:00 Vzdělávací a pohybové aktivity, dopolední svačina a pobyt venku - multisenzorický trénink, dechové cvičení, společenská hra (aktivity, domino, člověče nezlob se, pexeso, dooble), škola hrou, výuka AJ, gymnastika, jóga, golf, tenis, tvořivá dílna, recitace, zpěv, tanec, hra na hudební nástroje, divadlo, canisterapie, hipoterapie, environmentální výchova + sportovní a volnočasové aktivity v parku Lužánky a Tyršův sad
12:00-13:00 Oběd
13:00-15:00 Odpočinek
15:00-16:30 Odpolední svačina a volná hra 

Naše hodnoty a priority: 

Prvních 7 letech života se formuje charakter dětí a ten rozhoduje o jejich i naší budoucnosti! Proto se s týmem odborníků přes fyzický, mentální i duševní rozvoj zaměřujeme především na budování sebevědomí, sebedůvěry, sebepoznání, sebereflexe, sebelásky a seberespektu dětí. Považujeme to za nezbytný základ pro vytvoření si kvalitních vztahů, pro nabití vědomí o tom co chceme, pro rozvoj lidského potenciálu i pro získání odvahy zvládnout v životě jakoukoliv výzvu!

Od dubna 2023 bude mít centrum Oskar taky vlastní zahradu o rozloze 700 m2. Zahrada se nachází přímo v komplexu bytového domu v němž sídlí dětská skupina Oskárek a bude sloužit výhradně pro naše potřeby. Bude vybavena herními prvky i záhonky pro pěstování zeleniny a ovoce.

V roce 2024 otevíráme soukromou základní školu s kroužky! Vaše děti tak můžou po dovršení školního věku plynule přejít do studia na naši ZŠ, aniž by museli měnit prostředí, nebo spolužáky. Osnovy naši nové respektující ZŠ budou založeny na prožitkových projektech, realizovaných z větší části venku v realitě běžného života.

Využijte nabídku dne otevřených dveří a přijďte se s dětmi podívat do naši školičky! Termín návštěvy je potřeba si předem domluvit.

Těšíme se na vás i vaše děti!

Sledujte nás na facebooku, nebo instagramu, ať vám neunikne žádná novinka!

Ceník DS 

© 2021 Centrum OSKAR, Lidická 49, 602 00 Brno
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!